srijeda, 23 Novembar 2016 06:27

Davud Topalović dobitnik nagrade na fotokonkursu "BiH kroz moj objektiv"

Davud Topalović, učenik odjeljenja IV5 Druge gimnazije Sarajevo, dobitnik je prve nagrade na fotokonkursu "BiH kroz moj objektiv", čiji je organizator bila Fondacija 'Izvor nade'. Ovaj konkurs je organiziran povodom obilježavanja 25. novembra kao Dana državnosti Bosne i Hercegovine. Davud se takmičio u kategoriji "Srednjoškolci stipendisti Fondacije 'Izvor nade'", a takmičenje je pored ove organizirano i u kategorijama učenika devetih razreda i srednjoškolaca općenito.

Fondacija 'Izvor nade' inače stipendira preko tri stotine srednjoškolaca i studenata, a fotokonkurs je pobudio veliki interes učenika iz raznih krajeva Bosne i Hercegovine te je u njemu sudjelovalo preko stotinu učenika sa fotografijama koje promoviraju prirodne ljepote, kulturne i nacionalne spomenike, državnost i jedinstvenost naše domovine.

Zadnji put promjenjen petak, 23 Juni 2017 06:32