subota, 23 April 2016 06:34

Pobjeda plesne grupe

U organizaciji Prosvjetno-pedagoškog zavoda Kantona Sarajevo, a povodom Manifestacije "Dvadeset godina kulturno-umjetničkog stvaralačtva djece predškolskih ustanova, učenika osnovnih i srednjih škola", naša škola se predstavila u oblasti slobodni ples.

Šesteročlana komisija je donijela odluku da je tačka naših takmičara najbolja, čime su zauzeli prvo mjesto. Kao pobjednici učenici Druge gimnazije će svoju tačku prezentovati na manifestaciji koja će se održati 4. maja u sklopu obilježavanja Dana Kantona Sarajevo.

Članovi pobjedničkog tima su bili: Kanta Lorena (I3), Smjecanin Nejla (I3), Balićevac Anada (I2IB), Gavrancic Tea (IIM), Hadžizulfić Emina (IIM), Hodzic Ajla (II1), Helac Hana (II2),  Brkic Hena (II3), Buljušmić Amna (II3), Prndelj Ajna (II2IB), Brekalo Minea (III4), Steers Sean (IVM) i Čeljo Amar (IV3).