OBAVIJEST O UPISU U IB DIPLOMA PROGRAM

Obavještavaju se svi učenici zainteresovani za upis u IB Diploma Program u školskoj 2023/2024. godini, da u periodu od 13. juna do 19. juna 2023. godine (do 12:00 sati) mogu dostaviti potrebnu  dokumentaciju lično u kancelariju koordinatora Diploma Programa, ili poslati skeniranu kopiju mailom na  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.  uz obaveznu naznaku  „Upis u IB Diploma Program“.

Zainteresovani učenici trebaju da dostave sljedeće dokumente:

1. Popunjen prijavni obrazac koji mogu preuzeti u prilogu ili na stranici škole
  2. Original ili ovjerenu kopiju rodnog lista
  3. Original ili ovjerenu kopiju državljanstva
  4. Svjedodžbe o završenom prvom i drugom razredu srednje škole (ili uvjerenje izdato od strane škole o ocjenama po predmetima koje je učenik ostvario u tom trenutku).

*Ukoliko učeniku iz opravdanih razloga nedostaje neki od dokumenata u vrijeme prijave za upis, iste može dostaviti naknadno.

Zakašnjele aplikacije nećemo uzeti u razmatranje.

NOTICE FOR STUDENTS INTERESTED IN ENROLLING IN THE IB DIPLOMA PROGRAM

Students interested in enrolling in the IB Diploma Program for the school year 2023/2024, should submit the application form with the additional supporting documents to the IBDP coordinator or email copies of the documents to Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. labelled “IBDP enrollment“. Documents should be submitted from 13 June to 19 June 2023 (12:00 pm at the latest).

Students should submit the following documents:

1. Completed application form which can be downloaded from the school website
  2. Birth certificate
  3. Citizenship certificate (or copy of the passport)
  4. Highschool certificates (for the first and the second grade)

*If a student is missing some of the documents at the time of the enrollment application due to justified reasons, he may submit them later.

All late applications will not be taken into consideration.

IB Diploma Programme Application Form