Šampioni u fudbalu na prijemu kod direktora škole

U četvrtak, 16.11.2023. godine direktor Druge gimnazije Sarajevo, Seid Alibegović, održao je sastanak sa fudbalskom ekipom naše škole. Razgovarali su o uspjesima koje je naša ekipa, koju je predvodio profesor Ivan Grabovac, ostvarila na ovogodišnjem Međunarodnom turniru u fudbalu. Direktor im je čestitao na ostvarenim uspjesima i osvojenom prvom mjestu.
Podsjećamo, Druga gimnazija Sarajevo nastupila je na Međunarodnom turniru u fudbalu održanom 10. i 11. novembra ove godine, a pored naše škole, na ovom turniru učestvovale su i Gimnazija SSST, QSI Sarajevo, Internacionalna škola Azerbejdžana TISA, QSI Tbilisi i Tirana International School TIS. Druga gimnazija odnijela je prvo mjesto pobijedivši ekipu Gimnazije SSST u finalu takmičenja.

ALBUM