OGLEDNI ČAS

U četvrtak 25. aprila u našoj školi je održan ogledni čas na kojem je pokazana međupredmetna korelacija prirodnih nauka: biologije, hemije i fizike.

Profesorice Sanela Isaković, Nudžejma Nezir i Jasmina Baluković održale su čas na temu „Znojenje“. Cilj časa je bio da se pokaže međupredmetna povezanost koja se temelji na podučavanju na ishodima učenja. Učenici su navedenoj temi prišli s aspekta svake od nauka i tako je osvijetlili u cjelini. Času je prisusvovala i pedagogica Elida Čaušević, ali i gošće iz Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja kantona Sarajevio: Azra Fejzović- Nizić, Maida Haskić i Stanislava Matić, koje su bile vrlo zadovoljne viđenim i doživljenima.

Najveće čestitke zaslužuju naši učenici koji su pokazali veliko znanje i aktivnost na času.