O nama

Ideja internet portala Druga strana Druge nastala je početkom oktobra 2018. godine, a potpunu realizaciju doživljava u aprilu 2019. godine. Mi smo se pobrinuli da na najbolji način predstavimo drugu stranu naše škole. Kada kažemo drugu stranu, mislimo na onu koja na tren, umjesto knjige i zbirke, bira maštu. Pokrenula nas je mašta, kreativnost, želja za druženjem i upoznavanjem drugih učenika naše škole. Sva ova razmišljanja pretočili smo u raznovrsne tekstove i sigurni smo da će svaki čitatelj pronaći nešto što mu odgovara.

Drugu stranu Druge predstavlja mjesto gdje se možete kreativno izraziti uz svu slobodu koju jedan učenik ima. Teme i pitanja koja obrađujemo su prilagođena našim vršnjacima, a za cilj imamo da uključimo što veći broj učenika i da ih stimulišemo da učestvuju u vannastavnim aktivnostima koje imaju pozitivan efekat i na samo učenje u smislu da ćete imati više volje i želje za radom i trudom.

Za sve dodatne informacije, pitanja ili prijavu za učestvovanje u ovom projektu, možete nam se obratiti putem maila: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Urednica:
Hena Jašarević