POSJETA AKTERA PREDSTAVE “IZA ZATVORENIH VRATA” FEDERALNOM MINISTARSTVU ZDRAVSTVA

U četvrtak 5. aprila ove godine, akteri predstave “Iza zatvorenih vrata”- učenica Alida Selmani i profesorica Amela Vranac, posjetile su pomoćnika Federalnog ministra zdravstva prim. dr. Gorana Čerkeza I uručile mu zahvalnicu zbog podrške ovom projektu učenika Druge gimnazije. Dr. Čerkez je bio jedan od govornika na panel-diskusiji koja je održana nakon premijere ove predstave u Bosankom kulturnom centru. Profesorica Vranac se zahvalila na pomoći i podršci ovome projektu, a dr. Čerkez je istakao značaj ove predstave kao jednog od načina da se govori o problemima ljudi sa mentalnim poteškoćama u našem društvu. Inače, predstava “Iza zatvorenih vrata”, nastavlja se prikazivati i dalje I to van granica naše zemlje: uskoro je planirano gostovanje u Varaždinu.