UČENICI DRUGIH RAZREDA NA IZLETU U NEUMU

Učenici drugih razreda nacionalnog programa boravili su 17. i 18. juna 2018. na dvodnevnom izletu u Neumu. Na izlet su išli u pratnji razrednica, profesorica Dženane Musemić, Elme Bećirević i Muruvete Marušić, kao i predmetnih profesora Ivana Grabovca i Samina Omanovića. Na ovom kratkom putovanju učenici su posjetili gradove Konjic, Mostar i Počitelj i obišli spomenike kulture Staru kamenu ćupriju, Stari most i počiteljsku tvrđavu. Neum, naš jedini grad na moru, bio je odredište za druženje, zabavu, rekreaciju i sportske aktivnosti s profesionalnim animatorima. U večernjim satima za učenike je organizovana zabava dobrodošlice i muzička večer. Ovaj dvodnevni izlet je ispunio svoj cilj-učenje uz druženje i zabavu.