NADARENI UČENICI DRUGE GIMNAZIJE SARAJEVO DOBILI STIPENDIJE

U srijedu 13. novembra ove godine osam učenika Druge gimnazije Sarajevo dobilo je stipendije koje im je zvanično uručila ministrica za obrazovanje, nauku i mlade u Vladi Kantona Sarajevo mr. Zineta Bogunić. Učenici naše škole su u prethodnoj školskoj godini pokazali najbolje rezultate, imali odličan uspjeh (5,00), te osvajali nagrade i medalje iz matematike, fizike i informatike na kantonalnim, federalnim, državnim i međunarodnim takmičenjima  Mjesečne stipendije u iznosu od 150 KM, dobili su sljedeći učenici naše škole: Admir Zatega, Emira Ibrahimović, Ervin Macić, Tajra Čavčić, Hajrudin Salkić, Mirnes Fehrić, Nik Čolić i Asja Rahmanović.

Zahvaljujemo se našem Ministarstvu na poticaju i ulaganju u naše najbolje učenike, koji svoje školovanje nastavljaju s istim ciljevima da će kroz rad i zalaganje doći do najboljeg uspjeha.