VIJEĆE UČENIKA DRUGE GIMNAZIJE DODIJELILO PAKETIĆE KORISNICIMA CENTRA “VLADIMIR NAZOR”

Učenici Druge gimnazije su i ove godine, uprkos otežavajućim okolnostima, pokazali svoju humanitarnu stranu. Vijeće učenika Duge gimnazije je organiziralo humanitarnu akciju prikupljanja grickalica i slatkiša za paketiće koje su poklonili djeci iz Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju "Vladimir Nazor". U saradnji sa svojim odjeljenjima, predstavnici Vijeća učenika su uspjeli sakupiti 45 paketića. Predsjednik Vijeća učenika Haris Imamović, zamjenica predsjednika Dajana Paradžik i pedagogica Denisa Čordalija uručili su paketiće uoči Nove godine, izmamivši osmijehe na licima mnoge djece. Nadamo se da će ova lijepa akcija biti podsticaj svim ljudima da u 2021. godini budu nesebični i empatični kako bismo svi zajedno uspješno prebrodili ostatak pandemije.