SASTANAK PREDSTAVNIKA VIJEĆA UČENIKA I DIREKTORA DRUGE GIMNAZIJE

U petak, 30. aprila 2021. godine, predstavnici Vijeća učenika održali su sastanak s direktorom Druge gimnazije, profesorom Seidom Alibegovićem. Povod za održavanje sastanka su brojni projekti u fazi početne realizacije, između ostalog, i samoinicijativni projekat Vijeća učenika za čiju će realizaciju biti potrebna podrška škole. Također, Vijeće učenika je dogovaralo korištenje novih prostorija u školi koje će uskoro biti funkcionalne i namijenjene za različite svrhe. Ponosni smo na sve ideje koje smo izrodili u prethodnom periodu, a još više se radujemo njihovoj uspješnoj realizaciji. Zadovoljstvo nam je najaviti da radovi na projektima poput studija, podcasta i sličnih priča, a sve pod palicom naših učenika, počinju već ove sedmice.