PRAZNIČNI DUH DRUGE GIMNAZIJE

Vijeće Učenika Druge gimnazije Sarajevo je, u saradnji sa direktorom škole, profesorom Seidom Alibegovićem, i pedagogicom škole, profesoricom Denisom Čordalijom, odlučilo ukrasiti našu školu i na taj način napraviti ugodno radno okruženje za naše učenike i uposlenike.

Učenici su ukrasili stepenice i zidove škole blještavim ukrasima, a u samom holu škole sve posjetitelje će dočekati bogato ukrašena jelka i živahnim lampicama osvijetljen hol koji nagovještavaju skori dolazak praznika. Ne sumnjamo da će svi, koji ovih dana zakorače u Drugu, osjetiti radost u susretu s blještavilom ukrasa koji neskriveno pozivaju na radovanje, druženje i doček Nove godine.

Nadamo se da će nam ovakvo raspoloženje donijeti još uspješniju i radosniju Novu 2022. godinu.