SJAJNI REZULTATI NAŠIH ODBOJKAŠA NA KANTONALNOM TAKMIČENJU

Na Kantonalnom takmičenju srednjih škola u odbojci održanom u periodu od 26. aprila do 5. maja 2022. godine, naši odbojkaši i odbojkašice su ostvarili sjajne rezultate. Oba tima su zauzela sjajno 3. mjesto te su time potvrdili da je Druga gimnazija škola koja okuplja briljantne mlade talente u svim oblastima, uključujući i sport. Vrijedni mladi sportaši su pripremljeni uz nesebično znanje i pomoć profesora i profesorica Aktiva sporta, dok je voditeljica oba tima na takmičenju bila profesorica Džanina Hašimbegović Nukić. Obradovani i ovim postignućem, naši mladi sportaši i voditeljica tima imali su i svečani prijem kod direktora škole profesora Seida Alibegovića. Čestitamo objema ekipama i profesorima na postignutim rezultatima te im želimo puno sreće i medalja u daljnjim takmičenjima.