VRIJEDNA DONACIJA DRUGOJ GIMNAZIJI

U petak 20. maja tekuće godine, učenici naše škole dobili su donaciju 30 računara od Ambasade SAD-a u Bosni i Hercegovini. Projekat je realiziran na inicijativu predstavnice Vijeća roditelja, gospođe Elme Rahmanović, koja je inicirala ovu saradnju. Na ovaj način naša škola je bogatija za još jedan komplet računarske opreme, što će sigurno doprinijeti boljoj realizaciji nastavnog procesa. Direktor škole Seid Alibegović tim povodom zahvalio se gospođi Rahmanović  na angažmanu u realizaciji ovog projekta i kazao da je ovo još samo jedna potvrda dobre saradnje između škole i Vijeća roditelja, koje  kroz svoje projekte omogućava da učenici i uposlenici Druge gimnazije imaju odlične uvjete za rad i postizanje još boljih rezultata.