UČENICI NAŠE ŠKOLE OBRADOVALI NAJMLAĐE PACIJENTE OPĆE BOLNICE

Učenici  I5 IB MYP razreda su 26. decembra obradovali najmlađe pacijente koji se liječe na Odjeljenju za pedijatriju Opće bolnice "Prim .dr. Abdulah Nakaš". Pored novogodišnjih paketića koje su spakovali i pripremili za sve pacijente, za njih su odigrali i prigodnu predstavu u nastojanju da im uljepšaju bolesničke dane. Ovaj čin vrijedan pažnje su uradili u okviru projekta pod nazivom "Service as Action", čiji je cilj pomaganje zajednici i sticanje novih vještina, a učenici Zara Šlaku, Nerma Suljić, Majra Dizdar, Asja Đerić, Rijad Šehović sa prof. Sevletom Abdić su ga realizirali uz pomoć sponzora: Klas, Sparkasse, Agrokomerc, knjizara Svjetlost, ReadyDevTechnologies.

"U ime malih pacijenata zahvaljujemo se našim gimnazijalcima na pažnji i uloženom trudu", saopćeno je iz Opće bolnice.