PREDSTAVNICI INSTITUTA ZA RAZVOJ PREDUNIVERZITETSKOG OBRAZOVANJA KANTONA SARAJEVO URUČILI ZAHVALNICU ŠKOLI I DIREKTORU

U prostorijama JU Druga gimnazija Sarajevo od septembra ove školske godine redovno se održavaju edukacije i sastanci u organizaciji Ministarstva za obrazovanje i odgoj Kantona Sarajevo i Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo. Ministarstvo i Institut su prepoznali Drugu gimnaziju kao ustanovu koja posjeduje odlične potrebne resurse i ugodno okruženje za profesionalne i stručne edukacije iz većine nastavnih predmeta, te su u kolektivu pod rukovodstvom direktora Seida Alibegovića prepoznali odlične domaćine za implementaciju navedenih aktivnosti. Tom prilikom su u toku ove školske godine ministrica Naida Hota-Muminović, a u ponedjeljak 16.1.2023. godine u toku stručnog usavršavanja nastavnika Vjeronauke, i pomoćnik direktorice Instituta Semir Salihović sa kolegama uručili zahvalnice Kolektivu JU Druga gimnazija Sarajevo i direktoru Seidu Alibegoviću.